Menu

جزییات خبر

پربازدیدترین اخبار اخیر

آرشیو اخبار

جستجوی اخبار

جزییات خبر

1396/11/3 22:40:21
بازدیدها: 52
  • ارسال به دوستان
  • print
جلسه توجیهی جشنوراه مشکات 96 (ویژه بخش ثبت آثار)

جلسه توجیهی جشنوراه مشکات 96 (ویژه بخش ثبت آثار)

اداره آموزش و مشارکت های اجتماعی منطقه یک  از جلسه توجیهی ثبت آثار مشکات 96  خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک، سیاوشی مدیر اداره آموزش و مشارکت های اجتماعی منطقه با بیان این مطلب گفت : نشست فوق به منظور تبادل نظر و ارائه طرحهای خلاقانه مطابق با فضاهای محله ای جهت اجرای دستورالعمل ها ابلاغی برگزار شد.

وی تصریح کرد: برنامه های پیشنهادی باید مطابق با شاخص های ارزیابی باشد و هر ناحیه طبق نیازها و نظرات شهروندان برنامه های خود را اجرا و نتیجه را به اداره آموزش انعکاس دهد.

به گفته سیاوشی نیاز سنجی و نظرسنجی کلاسها و کارگاههای آموزشی در سطح محلات می بایست به منظور ایجاد رغبت و نیاز در شهروندان صورت پذیرد.

مدیر اداره آموزش و مشارکت های اجتماعی منطقه 1 همچنین در مورد محورها و قالبهای جشنواره مشکات و برگزاری کارگاههای آموزشی–ترویجی مشکات، ایده ها و نظرات اجرای برنامه های مشارکتی و خلاقانه  مواردی را مطرح کرده و افزود: امید است بتوانیم از ایده ها و طرح های پیشنهادی در جهت رفع مشکلات شهری بهره ببریم.

همچنین در ادامه رابط فناوری اطلاعات نحوه ثبت آثار و ذخیره آنها را به حضار در سالن آموزش داد . در پایان هم آموزش تصویری ثبت نام در جشنواره و همچنین نرم افزار ثبت آفلاین در اختیار تمامی نواحی و محلات قرار گرفت.


print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.